Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Atmosféra je úžasná, ale tie paneláky to všetko pokazili .. navyše nemáš dobre vyrovnaný horizont
Ten horizont beriem späť. Keď som na to lepšie pozrel tak sa to zdá v poriadku :-)
atmo vcetne panelaku super, ale kompozicne mi to prijde hodne nedotazene, jak cvakle z okna bytu...
Je fakt že horizont vypadá v pořádku, ale paneláky teda srovnané nejsou ani na jedné straně
a mě se líbí tak jak je - proč by bouřka nemohla být v panelákách??
včera praštilo do baráku naproti našemu... a poprvé v životě jsem se bouřky fakt bál... je to počasí letos nějaké podivné...
dobrá balkonovka
paneláky mi neva, spíše zkreslení
atmosféra a světlo se mi líbí
potlesk, dostala mě
atmosfera pekna, ale cele to pada.....
Pěkný okamžik
hezké