s pláže
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Super! Veliká škoda těch přepalů :-(. Takhle musím hodnotit za 5. Je to ale 5 se dvěma plus :-). Zachycený moment se mi líbí.
Lukáši,
kde konkrétně vidíš přepaly?
Jinak foto slabší, zejéma kompozičně a částečně i technicky.
2+
Jindra Kodýdek ten obrázek je reportážní k té kompozici kde vidíš chybu mistře?
Nic reportážního na tom věru nevidím, ale jinak jsi kategorii uvedl dobře - je to skutečně momentka. To, že to není makro či krajinářskáá fotografie, vidím; tudíž mi není jasné, proč zde natolik zjevnou a samozřejmou skutečnost vůbec uvádíš.
Předpokládám, že i tuto fotografii vymažeš, tudíž skoro váhám nad tím ti sem napsat, že to máš obrazově dosti nepřehledné a vzájemně se ti tam "mlátí" moc obrazových prvků.
Jindra: Já vidím přepaly v tom písku.