Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
neni to u zvikova?
Je to Ždákovský most
Velmi se mi líbí prostorové uspořádání snímku, možná bych nahoře jen přidal o kousek víc nebe. 5- za samotné foto obsahově, 7 za barevnost a členění => 6
Ha, body :-)
líbí zvláštní
z toho mista by asi vic vysasil malokdo
4+
kompozicí a postavením to padá, ikdyž podle linií třeba ne
zábradlí mají děsné :), dala bych ČB