Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pole a?
.
+
špatná tk, absence pořádného světla, kompozičně mi to vůbec nesedí ....
Dobrej nápad, ale chybí kontrast a výraznější bavy
...aj v poli je obrovsky potencial, ale chce to inu kompo, s nejakym zaujimavym svetlom...
priemer