Třetí, a na nějaký čas poslední VODÁRNA. Dost bylo středovek!
Dlouho jsem přemýšlel, jak to pojmenovat. U předchozích 2 fotek ze série se název skoro podbízel, tady nějak myšlenka nepřicházela.Při pohledu na čtvercový tvar věže mi z hloubi šedé kůry vyplaval na povrch ROHOVÍN ČTVERROHÝ. Jo, to je ono, netradiční a přitom výstižné.
Následovalo zaváhání - o čem tam ten Klicpera psal, od školy mnoho let, všechno se z paměti dávno vytratilo. Na řadu přišel Google, který předhodil pár stránek, na kterých si školáci předávají zpracovanou povinnou školní četbu. Stejně jako za našeho mládí, jen technologie se změnila.
A zde jsem se dočetl (první odstavec):
"Čížek, Stehlík a Čečetka sedí v hospodě a rozčilují se nad svými obrazy. Čížek totiž namaloval sládka přesně tak, jak vypadal, ale to se ovšem pánovi nelíbilo, a tak ho vyhodil. Podobné osudy měli i dva další malíři. Po delší době se do hospody začnou hrnout lidé. Ke stolu vedle malířů se posadí i sudí a Matiáš a baví se, že by
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ech ech... a70 ma LCD alebo si si vykrucal krk v hladaciku?? :)
jjo, libi ... :o)
to FF: A70 má LCD a přesto mám občas z krku vývrtku :-)
:-) Paradni foto! Supr!
:)) no pri tejto fotke sa to urcite oplatilo :) nech sa dari...
dost povedené foto
máš to vychytaný, to LCD ti závidím
5++
>Tomas Tak > nevidim duvod, proc majitel Z1 zavidi LCD zrovna A70... mozna si to pletes s A80 - ten ma vyklopny ;)
Zajímavě vymyšlené řešení.
Páči...
Pavel,ten priestor si vychytal vyborne !!
Zajímavý pohled na vodárnu
Všem vám díky, dotlačili jste mne na hlavní stránku. :-) Příjemný večer a zbytek víkendu.
ok
pěkné
fajn...
pěkný linie
líbí
6-
vyborna kompozicia
hezké
Dobře vymyšleno!
++++