Opravdu jen skoro :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
uf, kompozičně hrůza, pozadí, nezaujalo...
mě se líbí_:)
jen bych terez zvolil jinej font písma na popisek a radeji bych ho umistnil do ramecku.. ale to je věc nazoru tvoje obrazky jsou hezke jen važně ty popisky jsou nevkusné... mej se směj se M.
mě se líbí_:)