z raní procházky po lese
Díky za zanechané názory a komentáře!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí a moc. v kolik hodin to bylo po ránu? Zdá se mi to sluníčko nějak vysoko :-)
wow
jsn polák: někdy po osmé, koncem března.
světlo fajn
+
ta pravá strana nahoře působí dost hluše, jinak fajn světlo
fajn