...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
asi to na koncertě byl fajn, ale ta fotka tu atmošku fakt nevystihuje, protože to světlo je tam naprosto dominantní .......... ale pokud je o právě o něm, tak stejně nic :-(
no bylo to na tanecni soutezi... ja to sem hodil z hecu protoze me ta fotka zaujmula a rikal jsem si jak na ni budete reagovat vy :) vim ze tam neni zadnej moment ale rikal jsem si proc to sem nedat a vyslechnout si rady a hodnoceni :)