dovolím si ještě jednu k líbení :))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrej čas ;) ostrost i barva líbí
krasne farby...
Krásné
Jsem ze Sevetina, tak kdybys mel nekdy chut udelat nejaky workshop s jednim vecnym zacatecnikem tak dej vedet. Pepa
5++
sme na tom stejně, já taky začátečník sem tam s trochou štěstí ;)
5++ no já jsem také začátečník...také se hlásím:-)) a jsem z JH:-))...Hele Pepo...moc hezký...ale ten kamen nahoře bych asi ukopl:-)) trochu tam ruší...tu překrásnou vodu..
Pekne, jen me tam rusi ten svetly velky kamen v levo nahore. Ciste osobni.
ten kámen nevyšel zrovna dobře a trochu to opravdu ruší, voda nemá chybu - někdy mám pocit, že sis tam prostě stoupl k řece, a cvakal, a cvakal a cvakal... a všechno to vyšlo ;) to mě se stát nemůže...
druhý pokus s bodíkama ;)
Líbí
Vadi mi ten sutr... skoda, jinak voda je pekna, diky podkladu a svetlu prijemne tepla...
TM: 6
AI: 6
ten kameň je asi súčasťou hrádze, ja by som doň asi nekopal, mohlo by to skončiť zlomeninou prstou nohy (AU..)
keby to bolo s prirodzeným kameňom tak dám 7.
moc pekny barvy...
krasne
krásný, vypadá to, že S602 se Fuji opravdu povedla... A krom toho autor opravdu pekně fotit
autor děkovat :))
Autor rozhodně umět dívat :-)
Pepo, promiň, dneska toho mám moc, už nezvládám tvořit věty... (ještě že z toho bylo poznat, co jsem chtěl napsat)
skoro sem to neotevrel, ale byla by to vecna skoda!! Vody je tu v galeriich plno, ale tahle je fakt kouzelna:-)
wow
Velmi pekne
Parádní, gratuluju !!