Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Strojovna z "Tour de Beer"? :-)
Tvá duše nic moc:-)
Mi se nějak nelíbí barvy. Zkusil bych BW, kolo nasvítit a fotit se stíny...
páčia sa mi obidve. Ešte treba doplniť sériu aspoň desiatimi inými a budem spokojný(:
Já myslim, že místo i objekt sis vybral dobře, ale trošku mi to připadá, žes to kolo jen opřel a fotil..myslím, že by se s tím dalo líp vyhrát..pohrát si světlem, upravit kompo..možná i ty finální barvy, třeba bw
jinak mi to trošku připomíná tohle.. :-)
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=579992&gal=photo
:D včera jsem musela fotit tatinovi rok starou silničku - chce jí podat inzerát. Je krásnější a o hooodně dražší a opřena o hezčí zeď. No tohohle oře bych fotila s větším nadšením... i předchozího :))
Hele je fakt tvoje ? Nezapoměli ho tam zedníci, když ten barák stavěli ? :)))
Jinak jako Aleš .....
:)