Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkná, líbi se mi :)
Carl Xsakorov: Děkuju..
Promiň - prostě ořechy... Jak sám v názvu píšeš.
Venku je sice čas na focení mizerný, ale tohle už mi připadne, jako fotka focená z čirého zoufalství... Nezlob se.
2/3
Daniel Santa Fedin: Dík za názory, zkouška objektivu jsou v podstatě zatím všechny fotky, protože se s fotoaparátem seznamuju. Jinak co se týče této, tak ze zoufalství to určitě nebylo. Každému se líbí něco jiného..
Ha,ha!
Kde kdo tu fotí vořechy, tak proč bys Ty nemohl vyfotit prozměnu ořechy? Mě se to náhodou líbí. Mě takováto jednoduchost neuráží. Dokonce se na to podívám raději, než na dalšího opeřence (nic ve zlém)- jen jich je tu už trochu moc. :)
nj, vořechy :o)