11mm, f14, 30s, iso100, MF
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nemohl ses rozhodnout která je povedenější nebo si myslíš že rozhodně obě si zaslouží vystavit?
kdyby to bylo pred 4mi lety tak bych cumel a dal za6...
co znamenaju tie svetelne body po lavej a pravej strane? nie je to chyba objektivu?
tie tvoje body, to su tzv. prasiatka. Vznikaju lomenim svetla pod urcitym uhlom na optickej sustave objektivu. Vada to nie je.
fotka inak nedobra. Treba trocha porozmyslat, co sem dat. A ked tak, staci sa najprv len dlho a dlho pozerat a vsimat si na ostatnych fotkach, kym sem nieco naslepo placnes ;)
nevadi, mne sa paci, vdaka
hmm
Tahle je teda opravdu nepovedena.
Technicky jakoze ok, ale je to proste cvak - nic vic...
a co okrem cvak sa ma este urobit? :)