Jedno nedělní odpoledne na olympijském stadionu. Poznáte na kterém?
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jee, já nejdřív myslel, že hraje těma tyčkama na žebra té verlyby, Jonáš jeden...
Pěkný prostor.
Wau,tohle je skvělé;)
dobra liniovka, paci....mas to aj bez cloviecika?
Díky všem za pozitivní reakce! ..a už někdo víte, jaký je to stadion?:-)
to Juraj Racko: asi nějakou mám, mrknu, ale když já jsem spíš na ten život, no :-)