Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tondo Tanvald - Kořenov? Škoda vršku návěstidel, má to atmosféru, jinak
Tohle je fotka s nádhernou atmosférou, ale jak již bylo řečeno - škoda návěstidel...
Tak to teda děkuji tušil jsem že se bude líbit ale za komentaře mam radost :) diky a pište dal
přimlouvám se za větší foto :) pěkná mlhová :)
Pěkná, ale já bych jí vzal na výšku aby nebyly semafory a sloupy useknuté. 4+
Frantisek: jo na vysku sem si taky rikal ale zase by bylo malo prostoru kolem zkousel sem i na vysku ale tahle vysla lip