Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Koukám, že jsi pěknej uličník :)))
Zde si jen zanotuji: Slávijá, slávijá, mistrr ligýý. Nic víc.
V pozadí to dítě na plastové motorce mi příjde jako zajímavější motiv. Ale nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo.
Moc mě to neoslovilo
este ze to su kosice:))