foceno na kopřivě clona 2,8 čas nevim
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
možná to vzít nepatrně níž
Příště ne tak naplacato
kdybys chtel vedet ten cas, tak je to 1/200. jinak takhle zezhora to neni moc zajimavy a je to neostry ;)
doodostrit, a ujde.
Tak na toto makro mělo být použito větší clonové číslo .