Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zlé
vadi mi tam ten kus dratu a navic je to o nicem
Tenhle barák je jeden z mích oblíbených. Převod na čb nelíbí, drát a podpis nelíbí.
šedák.
sakryš, Petrov mám moc rád, často ho taky fotím a tady se nebojím říct že jde o "Nepovedenou fotografii nevhodnou k vystavení"