Jsem začátečník a s ne příliš super vybavením. Ale nějak se začít musí ne?:) Budu rád za všechna povzbuzení a chvály a taky za připomínky, rady a nápady, co příště líp.:)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nápad to není špatný, ale odborníci poradí, co a jak... já bych řekla určitě lepší světlo.
svetlo, ostrosť, rušivé prvky, farby, neporiadok... 2+1, ale vitaj, dúfam, že sa ti tu bude páčiť
Téma dne, Téma dne, Téma dne :-)
dobrý nápad.ja dám 5 bodů.Mne se to na zaátek líbí.
Jen víc ostrosti.
Nápad dobrý, ale škoda té ostrosti..
Tak a teď teda nevím... světlo: byl jsem rád za boční světlo z okna, říkal jsem si, že tomu dá dynamiku. Ostrost... můj foťáček už ten vláček asi líp nechytne, dělal jsem několik pokusů samo, že na "manuál". Na druhou stranu je fakt, že jsem si s fotkou nevyhrál dýl, jak 5-10 min, ale možná i tím, že jsem nevěděl co a jak zlepšit. Moc děkuju za komenty, pokračujte:)
Řekl bych, že někdy je nálada snímku důležitější něž světlo a ostrost. Mě se líbí.