Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
milé:)
kočička v potrubí - to tu snad ještě nebylo
pekne
Líbí...
kam to kote vlevzlo? vypada vystrasene. asi bych rezal zdola na ctverec.
pěkné
5+
... ale moja, tam uz nezostavalo nic ine, len konecne sebou nehadzat... je mila...