Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hermafrodit? :)
Asi kluk a jestli ne, tak malá uličnice :)
skoda, keby to bolo ostre, mohlo to byt dobre. co to zuje ?
boy
pecka! jak postavička z loutkové pohádky! :)))
spíš kluk
:)
baba
nehorázně natěsno
jiskřičky v očích jasně viditelné. Kluka bych asi tipnul :)
4-5