David Vs Goliaš.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nevim jestli je tohle zrovna AKT, ale jako momentku to beru ;)
To je akt ,momentka,kua to grecko je drahe jak hovado,Som tu par dni a polka Penazi Preč;
no, kvalita nic moc, nazev nechapu, jestli vidim dobre tu vlajecku, tak je to Jizni Korea, nejspis proti Rusku, a to zadne komunisticke velmoce nejsou; co se tyce tech penez, cos cekal, pava?
Pava?? ne opava
jo PÁVA, to sa tak rika, aspon tady u nas v okoli
5- ten akt jako nevidim