sony 1.3 Mpx
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Na 1,3Mpx super!
Dobry relief!
5+ Pěkná kopečky
... zatiaľ Tvoja najlepšia, pekný reliéf skvelé farby...
Dobrá...ale kvalitu si dokážu představit i lepší...
5+ krásnej motiv i kompotizice, hezké světlo. Ještě dotáhnout technickou kvalitu a bude 6. Ale na 1MP foťák je to dobrý
s plusem od Křemenáče, chtělo to asi polfilter anebo aspon dotahnout softem
Pekný reliéf...
Pěkné.
death walley...moje oblubene miesto:)))