Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+1 na uvitanou na FA, vadi horsi ostrost a prepal
Czus Kubajz... Kompozicne by to chtelo jinam nez na stred, mozna nejaky orez shora by to sneslo a je to strasne rozmazane. Jinak vitej mezi FAnatikama ...a nenech se odradit. Have a fun :-)
¨Jak to tak po sobe ctu - s tim orezem shora, by to mohlo byt dost zavadejici, blbe jsem to vyjadril. Myslel jsem jen docela malo ubrat vrsku, ale to je jedno, protoze ono by to chtelo v podtate orezat cele a jinak.
Vítej. Souhlasím, že ta ostrost mohla být lepší.
hojte, diky za pekne privitani... No s tou ostrosti, ta fotka vznikla nahodou, jeden vecer, kdyz sme blbli na kolejich. No a s fotakem, na kterem nejde nic nastavit, s optikou jakou ma a bez stativu to nejostreji vyfotit neslo... K.
Jo tos fotil jeste starym - ja si ani nevsim :-) Jo kamo o fotaku na kterem nejde nic nastavit mi tak povidej :-)
Vítej v klubu šílenců. Jsi tu nový, tak dávám 5, jinak by to bylo horší. Co mi na fotce vadí je silný přepal a rozostření, v PC by to šlo vylepšit, ale už jsi to tam dal. Občas je hodnocení na FA hodně tvrdé, tak si z toho vem jen to chytré a nenech se odradit od další práce. Ještě jednou vítej. :-)
+ skusit znova.
na tomhle snimku je nejpozoruhodnejsi, ze je mi ten oblicej(nebo aspon ta cast, co je videt) neskutecne podobna..:-)).. tak nevim, bud je to jen hra svetla a stinu, nebo mam dvojnika ;-) 5+1
doostřít a bude super :)