Trocha som sa pohral s orezom a svetlom. Skúste porovnať ktorá je podľa Vás lepšia.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
popravdě mi to přijde trochu okoukané...
mas zle meno;-)
rozhodně je lepší tato, než ta první, ořez tomu pomohl a barvy taky
to Gipi: prečo myslíš?
tahle líbí víc....
možná půl cenťáku nahoře ubrat
Zaujala...
prides na to iste sam;-)
Ostrit do kaluze nebo zrcadla je fuska,mam s tim docela problem. Tohle je dokonaly
Líbí.
zajimavá,líbí