...jedna večerná pohodovka pri vode:)
majte sa
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Bílý tesák kouká do vln řeky Yukon :-) ...pěkné
vo velkom je to podstatne lepšie...ale je tu moc detailov...napr.voda...a to je ťažké zmenšiť :(no dúfam že to je ešte v norme:)
5+
líbí
sorry, ale presladene az hruza
to slnko je pes
nechápem čo je presladené na psovi pri vode:)))ale ked si na psov tak nech sa páči:))
ano Ivanko slnko je pes:)))a chocholoušek ordinuje od zajtra:))