Jen taková momentka – chtěl jsem fotit něco jiného, ale když jsem viděl ty barvy, neodolal jsem a také spáchal jednu kýčovitou západovku ;o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
rozumim a libi :) snad jen vpravo je toho domu trosku moc.. dle meho..
je to pěkné ale nelíbí se mi levá strana je tam takovej bordel působí to tak nevyváženě vůči pravé straně a koryto řeky taky zrovna neoplývá krásou (myslím že kdyby bylo plné vody tak je to úplně v poho) prává strana je ok a barvy jsou taky povedené výsledný dojem tak 5+
fajn 5++
:)
Mě to ruší to el. vedení, ale přivřu oči : )
příjemný barvy
PĚKNÉ