Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
slušný podhľad
Promiň ale tahle fotka se mi moc nelíbí - je to dost neostré a choroše jsou úplně ve stínu, skoro nejsou vidět ....
ako M.K.
ups, ešte bodíky
až takhle ošklivej budu - a taky to okomentuju: zaostřený je to na kmen hned u spodního kraje fotky, takže choroše (hlavní objekt fotky) nejsou ostrý a prokreslený, mimoto jsou ve stínu. Zbytek stromu je neostrý, ale přesto zřetelný. Tady je jedna z možností trefit hloubku ostrosti tak, aby byly jasdné a ostré jen ty choroše a strom (jeho koruna) byla tvořena jen barevnými fleky...
A jiné světlo a jiný pohled.
nesedi
dost náročný motiv, ale to neomlouvá (viz jak již bylo řečeno)
diky všem za komentáře takovouhle fotku jsem fotil uplně poprve a zajímaly mě názory zkušenych fotografu dik