Šla jsem se projít a na co nenarazilo moje botanické oko! Ano, to co vidíte na fotce je skutečně vzácná přepalka obecná. Nemohla jsem se s vámi o tuto šťastnou událost nepodělit.
Užijte si to.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
a jejda, sem nezakázala bodování, to zas bude :D no nic no :D
me se to libit...zajimave a nevsedni
:))
botanicky vysoce zajímavé, asi ji pujdu taky hledat do svého digiherbáře
celkem fajn atmosféra. Možná mi vadí, že není nic ostré
Ta je ale krááásnáá ...
mně se líbí. i formátově...
heleďte, tak když se vám to líbí a když už sem nechala zaplý to bodování, tak mi taky dejte nějaký šestky teda :-P
Tak jo ;-)
joo, kdyby byli všichni tak poslušní jako adrianna..
celkom prijemne
5, nestaci? :)
renegade: no tak...se příště zeptej, než mi ji dáš :-P
ale tak lepší než nic no, díky :D
Copa, konice se rozbil autofokus? :-)
mé botanické srdce plesá..jsem z oboru:-)))))))lokalita prosím?
Jindro, tobě se to nezdá dost ostrý? :( a já se tak snažila!
Mbonita: lokalitu neprozradím...nechci, aby mi to tam vyškubali nějaký bláznivý herbářáci
Chceš body, bejby?
no řekni kolik dáš a já se rozhodnu
No, tak já té fotce je vidět, žes jako obvykle přd focením nepřemýšlela, a že je to cvak, který se povedl pouhou náhodou... Tak přemýšlej, co bys asi tak mohla dostat. :-)
No Jindro, nevim jestli se tim mám chlubit, ale tohle ani zas tak náhodnej cvak není...
A i kdyby byl, tak popravdě řečeno nechápu proč by to mělo ovlivnit jak se ti ta fotka líbí :-/
víš dobře, že já na líbí/nelíbí nehraju... Dokud nepochopíš, že focení není o líbí/nelíbí, tak to nikdá nebudeš umět... :-)
Tak co, kolik by sis dala bodů? :-)
No to asi nepochopim právě že...
A kolik bodů bych si dala já moc směrodatný není, vzhledem k tomu, že sem sem tu fotku dala, tak se mi asi nezdá špatná...Dej mi kolik myslíš ty.
z fotky je houby poznat, co za rostlinku to je :-(
chybi ostrost
Jindroo, slíbil si mi trojku přece :(
Miluše: No, to je právě pro přepalky typický...ostrost je subjektivní záležitost, chápu že je jí tam pro někoho hodně málo :)
+
slíbil jsem ti spravedlivé bodování, pokud vím... :-)
No dobře Jindro, odpouštim ti, akorát by mě eště zajímalo, jestli ti teda vadí, že to vypadá jako náhodnej cvak :-/
Jindroo, slíbil si mi trojku přece :(
Miluše: No, to je právě pro přepalky typický...ostrost je subjektivní záležitost, chápu že je jí tam pro někoho hodně málo :)
zajímavý přírodní úkaz
Lado, ono to NEVYPADÁ jako náhodný cvak, on to JE náhodný cvak... :-D
No né. Tohle není zrovna typ fotek, kterej by se dal nějak předem promejšlet...ale když už sem byla na tom místě, s těma kytkama, tak už sem to promejšlela...ty děláš jak kdybych to cvakala poslepu nebo co :-/
S tímhle názvem by tam snad nemohly nebýt přepaly, co?
Mě se líbí, ale já mám asi úplně vykolejený vkus (vycházím z hodnocení svých fotek:o)
:-))
4/5 celkom fajn
no, mohlo to být ještě lepší, kdybys při focení více zapojila mozek... :-)A já ti dal motivační známku... :-)
Odhlášený: Já si myslim, že máš výbornej vkus ;)
Tomáš Sterčo: copak, copak? chybí ti ostrost, je to přepálený, má to moc zmatenou kompozici? jen povídej :D
Jindra Kodýdek: začíná pro tebe být typický, že u každý mý fotky chodíš okolo horký kaše, naznačuješ, že je všechno špatně, ale nikdy neřekneš co...
se v tom nevyznám
Hele, tak špatně je třeba kompozice, ten stonek tam ruší... Dále bych uvíta lepší práci s DOF, více se zaměřit na jeden z květů... Neříkám, že měl být ostrý, jen prostě výraznější...
dobře Jindro, díky, sem ráda že slyšim něco konkrétnějšího...
ale ten stonek se mi tam stejně líbí :D
No, a to je právě onen důvod, proč ti nechci k fotkám nic psát. Ty jsi tvrdohlavá, napíšeš si, že se ti to tak líbí a basta.
Takže ty výhrady potom nemají cenu. :-)
Nepřeháněj Jindro...trvdohlavá možná jsem, ale k tý druhý výhradě jsem neřekla ani slovo, protože s ní celkem souhlasim...