ISO 200
clona 3,20
čas 1/20 s
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
už jsem myslel, že ji dneska nedám.
uchvátilo mne to !
Teď po třetím a opět delším zkoumání vidím, žes ten levý horní roh "odflinknul" !
:)
levy horni roh a svetlo
ten LH roh jsem nechtěl retušovat, v ZME 6 je pouze lehce doostřeno a ožezáno, záměrně jsem to nechal tak, jak jsem vyfotil
RADKU, ok, TAKY NEJRADŠI JENOM ŽEŽU !
:)
hm-neskutočná..
Ten květ je nádhera. Ten růžek by stál za retuš :-) 5+
pěkné
kdo chce jenom rezat, musi skvele fotit a popripade aranzovat. my co to jeste tak neumime, se uchylime k nejake drobne upravicce. a na tom nevidim nic spatneho. proc bych nekomu ukazoval fotku s evidentni chybou, kdyz ji muzu ukazat bez chyby? chyby jsem si vedom a priste se budu snazit to zvladnout rovnou pri foceni. ale vzdycky to proste nevyjde - sup uz se ohanim klonovacim razitkem. a kdyz to nikdo nepozna, je to v poradku ;o)
teď když tuto fotku zkoukám pořád dokola, tak už bych asi naklonoval to tmavé v LH rohu :-)
Pěkné, ten roh bych trochu upravil ale jinak dobré
no bud som dnes s dobrymi znamkami taka stedra alebo su tu ozaj same uzasne fotky, prosto krasa ;)
asi bych ještě přisvítil zprava; retušovat PL roh
LH roh a přisvítit zprava vpředu
Super..
Fajn
dobre,pekne
pekne, ale ja by som ten roh retusol :)
Hezký
6++