Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
V takovémhle formátu mi tam nesedí kompoziční včlenění postav...
Docela musim souhlasit s Vojtou. Jako fotka se mi líbí, ale ne tak uplně, překáží mi tam ta pravá strana a postavy zakomponovaný na středu...
ta voda je dobra, mit tam kajakara tak mam fotku na pristi tema, mozna ;)
Konkretni vyhrady osob vyse chapu a jsem za ne vdecny, ovsem kdyz da nekdo velmi nizke hodnoceni a neni ani schopen napsat, co se mu teda tak moc nelibi, tak nad tim nezbyva nez ohrnout nos.
Máš pravdu, klidně nad tim nos ohrnuj a nenech se odradit. Můžeš příště kdyžtak zakázat bodování, ale upozorňuju, že dost možná získáš eště míň rad :D