jen pokus, asi bude zkritizován - přeostřené, šum, plot padá. Ale stejně jsem to chtěl aspoň zkusit :) Díky za komentáře.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Přijde mi moc tmavá, šedivá...
je to moc šedé...a taky sgrafity na zdi to kazí, jinak to mohlo být celkem fain...
+/-..4
4+ určitě to zkoušej dál , o nedostatcích víš...
není tak špatná jak píšeš