...akt, dovolil jsem si ve své začátečnické naivitě zabrousit dokategorie aktů, tak směle do mne...:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mno ... z mého laického pohledu se fotografie jeví jako velice povedená ;o) hezká modelka, zajímavá atmosféra ... Líbí
taky tak, mám na tuto fotku stejnej nazor, jako Martin.. líbí
není to špatný,i když je hlava dost natěsno u rámečku...a asi by se mi líbilo tělo aspoň někd e trochu nasvícený aby bylo plastičtější,takhle je to jen tmavý obrys..vynikly by víc tvary..nějak se mi nezdají ty ruce,hl.ta zadní:)pak ten konec dole je uřízlý v nevhodném místě...podle mne...ale když to máš první (já ještě žádnej:)tak5
mě taky, možná by šlo trošku nasvítit i pravé oko
Je to prijemne a zenske gratulujem B-)
Trochu nevím se světelm jestli se mi líbí nebo ne:-)
mmm ... kéž by mé první pokusy dopadaly tak dobře jak tvé :D
tato me pride nic moc oproti minule a tu sem uz moc dobre nehodnotil ze ;)
nevěřím ti,že jsou to první pokusy....
hezký akt
hele budu prisnej i kdyz tomu taky vubec nerozumim :O)
asi mi nevyhovuje ze to je nekde na pul cesty mezi siluetou. radsi bych se zvrtnul na jednu stranu....jo a ty ruce bych mozna steloval nekam jinam....beres za 4?
Jirka Šolc:
Za 4 ??? to nemyslíš vážně:-)
Já myslel, že to bude horší.....
Pěkný.