tak pridavam dalsi k serii:)....o tech dratech vim:)ae jelikoz to patrí k praze tak sem vybral tuhle fotku=)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jj..krasny to bylo..
Parádně trefené, byj jsem tam taky....fotil jsi z mostu?
nj, Prazacci meli ohnostrujek...si sednem vseci na zadek :))
Happy New Year * Bonne Année * Buon Capodanno * einen guten Rutsch ins Neujahr * Stastny novy rok
Hezky jsi to chytil
jj z mostu=Dsem si fakt vybral umisteni=) ale tak mam tech fotek hodne ae tohle se mi k Praze libilo nejvic :)
ale jo, tahlenc ma svoje kouzlo i v kompozicy