Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ubral bych žluté plochy vpravo, zbytečně poutá pozornost
prijemne
ta žluta je pravda... ale jinak pěkne..
nehezké kraje
tahle fotka není zrovna nejlepší, ale po těch dvaceti co jsem viděl před ní, působí jako balzám..
hezká kočka :) .... (uber žlutého konce)
Ako obrazok ... slecna ci pani je vskutku prekrasna ;)+++
(Levý okraj pryč!)
příjemný portrétík, jen té žluté vpravo mi tma přijde trochu moc :)