Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vypada to zajimave, jen bych jeste snesl vyjimecne vice symetrie, jako je rozlozeni prstu rukou.
ty prsty mi nevadí, je to povedené
:o) to je jako pokračování mých fotek :o) Dobrýýý..
5-
Zajímala by mě, dle hodnocení, ta drobná vada. Raději než body uvítám slovní komentář.
Možná je toho málo vidět (?).
trosku mi tam nesedi dotyky prstu a nohou...
Připomíná mi to Mirka Kolčavu ... ten formát je ale dost nevhodný ... jakoby sražený
U obrazku tohoto typu, nebo spis pozy modelky me napadaji nevhodne asociace..takze nelibi..(poza). Jinak tonalne skveleee.
trosku mi vadi ta svrastela kuze na zapesti, ale nevim jak by se tomu dalo vyhnout.. mozna ruce vice vytocit dopredu? a odstranit doteky prstu a chodidel
M.Bystroň:
Kdo je Mirek Kolčava?
M.Bystroň:
Promiň, už jsem si všiml, je to jeden z účastníků galerie. Myslel jsem, že to je nějakej známej fotograf. Nicméně díla zdejších fotografů jsou natolik podobná (včetně Tvých), že by se z toho dalo sestavit pěkné domino. Výraznou osobnost jsem tady tedy ještě nenašel.
to nevizerá ani ako zenske telo ale ako zmutovana vesmirna príšera, sorry ale pri aktoch mi nesedia takéto neprirodzené polohy
Tomáš Hradský:
Kdo řekl, že to je akt? Vytáhni rozum z kalhot!!
To J.P.H.: ,,....vyraznou osobnost jsem tady jeste nenasel...."
A co takhle J.P.H.?
To Vladimír Hrubeš: Jako vtip dobrý. Možná tak za 10 let.
Dobrá obsahová a technická kvalita!