Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Prima.
dobra...
oká :)
Líbí.
5+
super
hrozná škoda, že jsou na středu, posunout je doleva (vzhledem ke zvednuté noze), působilo by to podle mě lépe.
.)
líbí
+
:-)
rámeček ee.
super
Kdyby jsi šel maličko níž, aby se malej nedotýkal hlavou břehu, tak .... :o)