...pozri ja už letím:)
majte sa
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
není to špatné ale vadí mi je tato fotka nakřivo - jde to jasně poznat. Jinak fajn.
..trocha kreativity..by to chcelo
NEMAJÍ TAM PŘÍTAŽLIVOST-LÍBÍ
hmmm tak 2-3
dobre zvladnuty cvak