Ještě jedna z našeho města
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krom toho, že to padá doprava a že je to tmavé, tak je to šíleně nekontratní! Přikládám to za vrub převodu.
Tohle vůbec není dobré. 1+
naprosty souhlas s Sperka...jeste bych dodal,ze bych nechal vic mista na leve strane
moc tmavé