Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jo, copak se mu asi honí hlavou
Tohle jsem našel v archivu. Zoo Praha asi měsíc před povodní na jezírku vedle hrochů. Na téhle obyčejné ploše se dala najít velice zajímavá zákoutí. Teď je tam něco mezi smetištěm a staveništěm.
hm co to je? :))) je to take skarede, ze je to az pekne, fajn nazov
fajnovka...
5++, asi čáp marabu, že?
dobrýýý :-))