Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
...copak jsi s tím spáchal, že je TK tak příšerná
Ahoj Marian, není to Štrba? Zdravím tě. Petr
Ahoj Petr,
to je Štrbské Pleso a dík za hodnotenie.
kompo, neostre
4-
ta leva strana je divná
Dobrá fotografie
levá strana hodně vadí, je tam na mě moc tmavý, zbytečný, pryč s tím:) víc plesa z prava
6-, asi mam nejaky divny monitor :), ale mne sa paci, vidno trochu artefakty kompresie, ostrost sa mi zda ok, mozno trochu doostrit po zmenseni ...