Další českokrumlovský obrázek
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
na mobil super.jaký mobil?
Ja si myslím že je to pekné foto. Mobilným fotkám ale nerozumiem. S mobilom som ešte nefotil. Osobne vlastním "starú šunku". Ale táto fotka je výborná :o)))
jé, ten pohled neznám...hezké
Tibor: Nokia N73, 3,2 Mpx
kvalita teda paradni na mobil, ale jinak se ti to tam vsecko tak nejak prekrejva :-/
Ssamo: Díky. Hodnocení potěšilo. Foto vyšlo i díky bezva počasí!
Předchozí se mi líbila podstatně víc, měla nápad a takovou svěží kompozici. Tohle je pro mě fotka z výletu, co neurazí ani nenadchne.
3+
tak fotka pěkná, ale pár detailů co mi vadí, přijde mi vež nakřivo a pak jak tam vykukuje okno vlevo + střeecha dolea to modrý auto. .se mi nelíbí
hm
Díky všem za shlédnutí a případné rady!