F:2.8; čas: 1/150s; ISO:125; ohnisk.vzdialenosť: 18.2mm; úpravy základné;
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skoda ze list je ostrejsi nez kvet (aspon tak vypada)
dobré foto, líbí
+
Krasa.
U mně dobrý!
5++
pekne
Pěkná kompozička..:-)
Velmi pěkné..
pěkné barvy, pozadí dost šumí