pohľad cez struny do ozvučnice gitary FG-411; ISO:125; makro, F:2.8
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
- spodni dotyk
- vlevo orezana "kruznice"
- celkove je to hodne tesne, coz si asi chtel. ale prece jen bych nechal vic mista dole a vlevo.
Jinak moc pekne barvy, dobre oko.
jo jo, dotyky.
Perfektni, ale ty dotyky s rámečkem mi vadí.
volil bych jiny orez a nechal bych ostre i seriove cislo a "uklidil" neporadek v pravem dolnim rohu. jinak nejfotogenictejsi serii akustickych kytar od yamahy je ap (zvlast cerna provedeni). mam par fotek tohoto typu, casem mozna neco povesim
Velmi pekne
zajímavé
vsetko bolo povedane
TM/AI=5/5
všetko povedané
Ako Martin Dvaja.
ale jo - líbí
Ta už něco nahrála ...:o)))
6+ peknee makke svetlo
Dotyky... nik učený z neba nespadol :-) Pri nasvietení som použil odraz svetla od rohu miestnosti. Neostré seriové číslo bol zámer, chcel som aby viac vynikly struny nad otvorom v ozvučnici. Ďakujem za komentáre, zas som sa naučil niečo nové. :-)
5++