•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 483 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Anna

182(5.2) 48 hodin: 149 (5.1)
Gotik Gotik (19 758 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Děkuji za komentáře a zastavení :)

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    13.10.2007 21:05

    +

  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    13.10.2007 21:06

    pozor na odlesky...
    :)

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:08

    eternity: nechci to mít šedivý, takže radši vždycky přitlačím :))

  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    13.10.2007 21:08

    fajn...příjemný....

  • Fotograf 277
    Fotograf 277
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:09

    posubi to moc fajn ...

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:10

    syrka, mAhdi ...: to jsem moc rád, díky :)

  • Chiki
    Chiki
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:10

    fajn

  • Revive
    Revive
    celkem 22 787 bodů
    |
    13.10.2007 21:10
  • Martin Chára 1
    Martin Chára 1
    celkem 19 184 bodů
    |
    13.10.2007 21:19

    příjemné

  • Fotograf 246
    Fotograf 246
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:19

    +

  • Jaroslav Pavlíček
    Jaroslav Pavlíček
    celkem 9 448 bodů
    |
    13.10.2007 21:19
  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    13.10.2007 21:20
  • ne 1
    ne 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:20

    ahoj ahoj fajn fajn!

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:21

    Zaza_zu (čekuládovej): ahoj, děkuji :)

  • Vladimír Leitner
    Vladimír Leitner
    celkem 69 569 bodů
    |
    13.10.2007 21:21

    Moc příjemná fotka. A co muzika, nebude? :)))))))))

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:23

    Vladimír Leitner: ahoj Vladimíre, nebude :-D Děkuji za návštěvu :)

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:24

    Martin Chára: díky :)

  • ne 1
    ne 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:24

    a co ta muzika teda??!!

  • ne 1
    ne 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:25

    tak ne muzika? du jinam:DDD

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:28

    Vladimír Leitner, Zaza_zu (čekuládovej): no tak dobře, když si žádáte muziku, máte ji mít :-D

    http://www.youtube.com/watch?v=QVJxCLcU6Wc

  • Fotograf 119
    Fotograf 119
    celkem 0 bodů
    |
    13.10.2007 21:29

    super, libi se mi. neco skryva.

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:31

    Zuzka b.u.n.k.a.: ahoj, třeba jo :) Díky :)

  • hu
    hu
    celkem 9 580 bodů
    |
    13.10.2007 21:35

    hele, co člověk nenajde na youtube :))

    fotka moc pěkná

  • Jitka Žambochová Jitunel
    Jitka Žambochová Jitunel
    celkem 14 846 bodů
    |
    13.10.2007 21:35

    šupr :)

  • Vladimír Leitner
    Vladimír Leitner
    celkem 69 569 bodů
    |
    13.10.2007 21:36

    Tomáši, Ty zvíře! K tak krásný, poetický fotce, tohle?
    To jsi se mi pomstil, no ale řekl jsem si o to. :))))

  • FIALKA FIALKA
    FIALKA FIALKA
    celkem 7 886 bodů
    |
    13.10.2007 21:40
  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:42

    me and brian (jesus loves me): čauves, je tam spousta pěkných písniček :) Díkes :)

    Jitka Žambochová (Jitunel): :)

    Vladimír Leitner: promiň :)))

  • Jakub Myška
    Jakub Myška
    celkem 898 bodů
    |
    13.10.2007 21:42
  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:44

    Vladimír Leitner: pro uklidnění :)

    http://www.youtube.com/watch?v=D1Aj2yODys0

  • hu
    hu
    celkem 9 580 bodů
    |
    13.10.2007 21:51

    no jo, to druhé video je o něčem jiném :))

  • JH 1
    JH 1
    celkem 19 066 bodů
    |
    13.10.2007 21:53

    né toliko co nějaké starší

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:53

    me and brian (jesus loves me): je to krapátko jemnější :)))

  • Vladimír Leitner
    Vladimír Leitner
    celkem 69 569 bodů
    |
    13.10.2007 21:54

    Já se to furt bojím pustit. :)

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:55

    Jakub Hemala: ok, díky :)

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 21:57

    Vladimír Leitner: je to příjemná písnička, opravdu :)

  • Vladimír Leitner
    Vladimír Leitner
    celkem 69 569 bodů
    |
    13.10.2007 22:01

    Až jsem roztál. Bohudík. Vlastně Gotíkudík. :)))

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 22:02

    Vladimír Leitner: :-DDD Pěkný slaďák, že? :-D

  • Petr Křen
    Petr Křen
    celkem 3 302 bodů
    |
    13.10.2007 22:24
  • HELA Medunová
    HELA Medunová
    celkem 10 141 bodů
    |
    13.10.2007 22:32
  • Kristýna Dražanová
    Kristýna Dražanová
    celkem 11 860 bodů
    |
    13.10.2007 22:32
  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    13.10.2007 22:52

    juj ta strata kresby najma na nose mi dost vadi inak prijemne

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    13.10.2007 22:57

    vilis: důležitá je kresba v očích, ne? :) Mohlo to být samozřejmě lepší, díky za názor :)

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    13.10.2007 23:15
  • Ondřej Šrámek
    Ondřej Šrámek
    celkem 2 649 bodů
    |
    14.10.2007 09:23
  • čekatel
    čekatel
    celkem 0 bodů
    |
    14.10.2007 11:06

    +

  • a mate
    a mate
    celkem 299 bodů
    |
    14.10.2007 11:29

    prijemne, ale tolik na to netlac...:)

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    14.10.2007 11:32

    a mate: možná trošinku uberu, ale opravdu jenom "kousek" :-D

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    14.10.2007 12:12

    zajímavá hloubka ostrosti a pihy mám rád,hoj!5/6

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    14.10.2007 12:17

    Pavel Zubek-Palo: díky, ahoj :)

  • Milan Ďuriš
    Milan Ďuriš
    celkem 8 982 bodů
    |
    14.10.2007 12:41
  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    14.10.2007 15:34
  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    14.10.2007 16:59
  • Miroslav Bliščák
    Miroslav Bliščák
    celkem 1 626 bodů
    |
    14.10.2007 18:43
  • Lukáš Zapletal
    Lukáš Zapletal
    celkem 930 bodů
    |
    14.10.2007 23:41
  • aneta
    aneta
    celkem 9 382 bodů
    |
    15.10.2007 13:57

    příjemná fotečka

    že já se vždycky nechám nachytat na ty tvý tjuby a majspejsy :D

    bod dolu za dying fetus :))

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    15.10.2007 14:02

    aneta: cože? :) Za DF měl být bod, spíš dva nahoře :))) Díkes :)

  • Branislav Hacko mreny
    Branislav Hacko mreny
    celkem 6 375 bodů
    |
    15.10.2007 20:09
  • Holahej
    Holahej
    celkem 0 bodů
    |
    16.10.2007 21:03

    moc pěkné

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    16.10.2007 21:06

    _o_: ahoj, díky :)

  • Tomáš Kováčik
    Tomáš Kováčik
    celkem 41 397 bodů
    |
    20.10.2007 14:03

    vcelku aj ano :]

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    21.10.2007 14:46

    Tomáš Kováčik [tom]: díky :)

  • Pavel Kadeřábek
    Pavel Kadeřábek
    celkem 24 746 bodů
    |
    21.10.2007 15:31

    líbí, příjemná...

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    21.10.2007 19:20

    Pavel Kadeřábek: díky :)

  • PT 2
    PT 2
    celkem 3 629 bodů
    |
    26.10.2007 20:07

    5+ :)

  • Lucy Ash
    Lucy Ash
    celkem 152 bodů
    |
    02.11.2007 19:45

    tak když už jsem o ní mluvila jinde, tak to napíšu i sem... Z těch portrétů mě zaujala určitě nejvíc.... Škoda pár drobnejch detailů (nos, vlasy na pravém rameni-vypadá to trochu, jako by se jí na záda škrábala bílá kočka).... celkově (teda spíš hlavně výrazem :p) se mi ale líbí moc... 5++

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    02.11.2007 19:50

    Lucie B.: pokud tě fotka zaujala výrazem, jsem spokojen :)) Je jasné, že je tam několik rušivých elementů, ale fotka se mi líbí ze stejného důvodu jako tobě, potěšilas mne, děkuji a přeji příjemný večer :)

  • Lucy Ash
    Lucy Ash
    celkem 152 bodů
    |
    02.11.2007 19:53

    Gotik: to já ráda... tobě též... ;)

  • wojtar
    wojtar
    celkem 95 976 bodů
    |
    04.12.2007 16:43
  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.01.2008 01:42

    Ty jo, Dying Fetus k tomuhle... :-D
    Máš trochu zvrácenej smysl pro humor. :-)

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    06.01.2008 13:58

    Jindra Kodýdek: původně k tomu nebyla žádná muzika, ale na prosbu jsem musel reagovat :-D
    K této fotce samozřejmě víc patří druhá odkazovaná písnička, i když DF se hodí ke všemu, no né? :-D

Další informace

Vloženo: 13. 10. 2007
Album: Portréty
Zobrazeno: 80 x
Fotoaparát: Nikon D50

Štítky fotografie

  • momentky 29287x
  • portrét 29893x
  • ženské kouzlo (glamour) 10377x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • Iva
  • Honza
  • Immolation
  • Kristýna
  • Heaving Earth
  • Sworn Enemy
  • Carnivore
  • Origin
  • Carnal Decay
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Mlhavé ráno
  • V zajetí tónů,,,
  • život za zdí
  • Vzhůru nohama
  • na horách.
  • Čelistnatka rákosní
  • Každý tah má své ticho...
  • Praha stará i nová
  • ****
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.