ale vůbec nebyla veselá.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no ale tak proč ne už že jo! :D
No, kvalitu fotky vidíš sama.. ale když ona se vždycky tak výborně tváří :-).
barevny kombinace se me libi ... akorat me tam nepasuje to listi v popredi teda ;)
4-, ten list ve predu tam neni moc dobrej..
uplne se v te podzimni barevnosti ztraci...nebo tam spis pasuje?
suuuuuuuuuuuuuuper !!!!!!! skromné, jemné, milé ...překvapivé
to listí vepředu mě bere, pěkný
příjemné
vlevo se něco válí, dost ostré světlo světlo v obličeji
podla farieb na mojom monitore by som ubral saturacie
:)
bez toho listu v popredi
No jo no, nemá to chudák holka lehký...chechtat se v této době pořád na lidi, kdo by to svedl?:-)
perfektné.