Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
prepaleny mraky, nevostry, kompo mi prijde taky nemastna neslana, urcite se tam dalo vymyslet vic a lip
zajímavý barvy ...
Zaklad je drzet VODOrovinu.
nak mi to nesedlo...
kompozice ti očividně nic neříka,křiví horizont ani nemluvně....doostřit kompresi neumíííš a rámek asi taky nezvládneš.. lol.. máš se co učit
nadhera