Jsem se prostě nachomejtnul k docela obyčejnému pádu letadla. :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
opravdu...nerikej cece??? cim to je, ze se mi tomu ani nechce moc verit...
zajimave toto
KDE TO JE?
Zase jedna z Holywoodu....
Jo jo, spadlo to v Hollywoodu. :-)) Ale sranda byla, ne? :-)
nevím,tady na to lidi moc nejsou..