kdopak si dá tu práci a spočítá všechny ovečky?
na http://www.se7en.cz/ovecky.jpg se můžete podívat na fotku v plném rozlišení a pomoct nebohému pastýři;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ovecky pekné, len kompozične a technicky neviem.
Ale ak bolo účelom posčítať ovečky, tak OK.
Blíž, blíž, blíž!
mám pár zoomů, ale tam není tolik oveček
příjemné
Smůla, po 11 ovci jsem usnul.
:-)
Nevím, bral bych lepší kompo - obloha a stromy dole zabírají zbytečně velkou plochu, takto máme z oveček mravenečky;-)
je to neřezané, lepší kompo mě nenapadlo, ořezané stromy se mi nelíbily, kdyžtak mi pošli tvou verzi, odkaz na ori je nahoře
já bych je nechal někomu spočítat ...XD