Pausa na vylučování, chleba s Májkou, nebo bůčkovou natierkou, twiggy, hořkou čokoládu, sušenky, focení, cigaretu, vodu s vitacitem, případně co kdo chce ... :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tady bych si asi zkusil trošku vyhrát s kompozicí. Fotil bych na výšku, aby dvě třetiny zabíraly zemi a hory, a zbytek nebe. Jinak o velikosti to samé jako u Tvé minulé fotky.
kompozicne ozaj posobive
len vecsie a kvalitnejsie
4+1 za ozaj pekny pohlad, komentar by som tiez nemusel, taketo foto ho nepotrebuje (najme to vylucovanie by som nedaval ako prve slovo ;-))
Jaroslav: nesuhlasim
posobivost tej fotky by sa uplne stratila
tuna je ozaj zdvoraznena "vzdialenost a plocha" a to sa autorovi krasne podarilo (podla mna)
Tvoja fotka by bola uz o niecom inom .....
marcus: Když už takhle, tak bych fotil panorama na výšku, alespoň ze třech fotek, pak by teprve podle mě byl zdůrazněn prostor. A snažil bych se ubrat nahoře, aby nebyl horizont téměř ve středu, většinou mi to nevadí, ale tady bych tu vrchní část oblohy obětoval. To je můj pohled na věc:)
pekne...souhlasim s marcusem
A stále si myslím, že ta moje první verze by byla také zajímavá ;)
stál bych za centimetříkem menšího nebe
4+
taky bych dal kousek nebe pryč
5+ jo, moc nebe. jinak bezva!
na základě příspěvku ve fóru. Tedy nevím, zda jsem zasloužilý a kvalitní ale:
oblohy je moc, je to "půlená kompozice", často se o ní píše jako o chybě a chybí mi detaily ale hlavně nějaký motiv v popředí, od kterého bych se mohl "odpíchnout". Barevná linka v rámečku odvádí pozornost. Na tu krajinu myslím, že je to slabší fotka.
kompozice nelibi (moc oblohy, horizont uprostred), v popredi chybi nejaky motiv, na ktery by se mohla upoutat pozornost, celkove mi to prijde trochu nevyrazne. (ale na krajinky nejsem odbornik, takze me moc vazne neber)