Vlastne jen takove prvni pokusy ze zaclonenim na novem objektivu. Diky za komentky a zastaveni. Dobre svetlo vsem :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
...pre mna dobre,ale take plane. Chcelo by to nejake bocne svetlo...farebnejsie pozadie...alebo aspon trosku vacsi kontrast.
Takový objektiv neznám. DOF funguje, ale to je tak všechno, na této fotce. Trochu kreativity by to chtělo.
Ty bílé fleky to zabily, zřejmě odrazy uvnitř objektivu.
to Taffey.popisek objektivu opraven sem rad ze se nekdo diva na fotky komplexne dik za koment ahoj :-)
to Cornel: myslim ze je to svetlo prosvitajici mezi stromy
aspoň si ich mohol poumývať, vodu na nich nechať, trošku sviežosti by im prospelo ...
druhý krát skús oživiť nejakopu oranžovou tekvicou alebo tekvicovým kvetom ...
to Laura Kovacova: no vlastne to neni moje aranzma, meli je tak polozene na jednom hrade tak sem vyuzil jejich aranzma tykev sem nikde nevidel :-) diky za nazor
Skoda,zes nevyfotil pivko.Ja uz ani nevim jak to vypada :-D
Cus